Haberler

Son Eklenen Haberler
Haber Başlığı
Drama Day

4. sınıf öğrencilerimiz İngilizce Zümremiz tarafından düzenlenen “Drama Day” etkinliğinde bir araya gelerek birbirinden eğlenceli ve eğitici drama gösterileri sergilediler.

Haber Başlığı
İrfan Kariyer Günleri ’23

İrfan Kariyer Günleri’23 dolu dolu geçen iki günün ardından sona erdi.

Haber Başlığı
Miniatürk Gezisi

5. sınıf öğrencilerimiz Sosyal Bilgiler ve Matematik Zümrelerimizin düzenlediği gezi kapsamında Miniatürk’ü ziyaret ettiler.

Haber Başlığı
6. Bilim Şenliği

Öğrencilerimizde bilime karşı ilgi uyandırmak ve öğrencilerimizin derslerde öğrendikleri teorik bilgileri birçok farklı atölyede deneyimleyerek günlük hayattaki karşılıklarını keşfedebilmeleri amacıyla gerçekleştiren 6. Bilim Şenliğimiz tamamlandı.

Haber Başlığı
Geleneksel İrfan Çanakkale Mezuniyet Töreni

8. ve 12. sınıf öğrencilerimiz Geleneksel İrfan Çanakkale Mezuniyet Töreni’nde bir araya gelerek mezuniyet beratlarını şehitlerimizin şahitliğinde 57. Alay Şehitliği’nde aldılar.

Haber Başlığı
Nehir Aydın Gökduman ile Söyleşi

İlkokul öğrencilerimiz kitaplarını severek okudukları yazar Nehir Aydın Gökduman ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdiler.

Haber Başlığı
Öğrencilerimiz Çanakkale Şehitliği Ziyareti İçin Yola Çıktı

8. ve 12. sınıf öğrencilerimiz, geleneksel olarak her yıl düzenlediğimiz Çanakkale Şehitliği ziyaretimizi gerçekleştirmek ve bu yüce makamda mezuniyet beratlarını almak üzere yola çıktılar.

Haber Başlığı
Öğrencimizden Kişisel Resim Sergisi

6. sınıf öğrencimiz Gökçe Meryem Uluçay, okuduğu kitapların kapaklarını yorumlayarak yaptığı eserlerle Kişisel Resim Sergisi’ni açtı.

Haber Başlığı
Üsküdar Kitap Fuarı Ziyareti

6. sınıf öğrencilerimiz Üsküdar Kitap Fuarı’nı ziyaret ederek stantlarını gezip yazar söyleşilerine ve imza günlerine katıldılar.

Haber Başlığı
TEKNOFEST 2023'te Performans Ödülü Aldık

TEKNOFEST 2023’te İnsansız Hava Aracı Kategorisi’ne AYBAR isimli Sabit Kanat İHA’ları ile katılan takımımız yarışma sürecini “Performans Ödülü” ile tamamladı.